O PAŁACU BAGATELA

 

Lokalizacja

Pałac Bagatela Książąt Radziwiłłów mieści się na terenie 5ha zabytkowego Parku Krajobrazowego (wpisanego do rejestru zabytków) położonego w samym sercu lasu. Znajduje się w południowej Wielkopolsce, w Czekanowie (między Ostrowem Wlkp. a Kaliszem).

 

Charakter obiektu

Bagatela jest prywatnym, butikowym obiektem, zamkniętym dla osób postronnych. Dzięki temu Klienci cieszą się u nas wyjątkowym komfortem pobytu wyłącznie we własnym gronie. Pałac wynajmowany jest do organizacji prestiżowych wydarzeń firmowych i prywatnych. Na obiekcie nie jest prowadzona otwarta restauracja ani hotel. Usługi świadczone są na zasadzie wynajmu obiektu.

 

Plener

Każdy, kto ceni sobie obcowanie z unikalną roślinnością i docenia wartość zabytkowych okazów (w tym przypadku kilkusetletnie dęby) na Bagateli poczuje się jak w siódmym niebie. Co więcej, szeroką gamę możliwości przedstawimy również miłośnikom aktywnego wypoczynku (chcę wiedzieć więcej).

Teren wokół Pałacu Bagatela  to jednak przede wszystkim możliwość organizacji prestiżowych imprez plenerowych w trzech miejscach:

– Elegancki Pawilon Bankietowy, w którym najczęściej odbywają się wesela, przyjęcia komunijne, konferencje i bankiety (chcę wiedzieć więcej)

Szałas myśliwski wykorzystywany do organizacji biesiad grillowych i spotkań integracyjnych w luźnej atmosferze (chcę wiedzieć więcej)

– Namioty grillowe nadające klimat przyjęcia w ogrodzie

 

Wnętrza Pałacu

W obiekcie, poza imprezami plenerowymi, wewnątrz Pałacu, organizowane są również kameralne przyjęcia rodzinne i spotkania firmowe. Do dyspozycji Gości oddane są trzy sale kominkowe, sala konferencyjna, restauracja, a także bar. W ramach zaplecza noclegowego w pałacu znajduje się 9 pokoi dwuosobowych oraz apartament.

PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pałac Bagatela Książąt Radziwiłłów od 1877r.
Idealne miejsce na szkolenia, imprezy i wesela.

 
Pałac Bagatela
Czekanów, ul. Środkowa 95
63-410 Ostrów Wielkopolski
 

tel. : +48 692 628 599
e-mail: kontakt@bagatela.com.pl