WESELA

Cieszymy się, że jesteście zainteresowani organizacją wesela w Pałacu Bagatela.
W Pałacu Bagatela istnieje możliwości organizacji dwóch typów wesel: w plenerze lub kameralne przyjęcie we wnętrzach Pałacu.
Zanim jednak poznają Państwo szczegóły oferty weselnej chcemy, żebyście od razu wiedzieli,
w jakim przypadku nie spełnimy Waszych oczekiwań, a kiedy będziemy prawdopodobnie najlepszym wyborem.

Nie spełnimy Państwa oczekiwań, jeśli:

– szukacie typowej sali weselnej
– nie jest dla was istotne piękne otoczenie wesela
– chcecie zorganizować tradycyjne wesele, które wszyscy znają
– chcecie, żeby osoby niezaproszone mogły podziwiać wasze wesele

Wesele w plenerze - Ostrów Wielkopolski

Będą Państwo zadowoleni, jeśli:

– zależy wam na podniesieniu jakości wesela wykorzystując walory otoczenia  – zależy wam na weselu z klasą w unikalnym miejscu, – chcecie porozmawiać o sposobie naszej pracy: formie wsparcia was w organizacji, współpracy z podwykonawcami, sposobach radzenia sobie z nieprzewidzianymi sytuacjami, – zależy wam na jakości, którą gwarantujemy mając 15 lat doświadczenia w organizacji wesel – chcecie, aby miano najpiękniejszego dnia w życiu rzeczywiście dotyczyło Waszego wesela

CO NAS WYRÓŻNIA?

Pałac Bagatela to butikowy, prywatny i zamknięty obiekt. Pałac i elegancki pawilon bankietowy mieszczą się na terenie 5 ha zabytkowego Parku Krajobrazowego (wpisanego do rejestru zabytków) położonego w sercu lasu, z dala od miejskiego zgiełku i obecności osób postronnych. Nie prowadzimy własnej restauracji, co daje wam sporo możliwości. Możecie skorzystać ze sprawdzonych przez nas restauratorów, którzy świetnie sobie radzą w obsłudze imprez na zewnątrz i których standard rekomendujemy.

Lub…

W przypadku, kiedy macie swoją ulubioną restaurację, bez której nie wyobrażacie sobie własnego wesela, ale chcecie je zorganizować u nas, również macie taką możliwość. Jest to również opcja dla was, kiedy sami jesteście doskonałymi restauratorami, ale macie ochotę ten jeden raz zmienić lokal pozostając przy znanym smaku.

wybierz swoje wesele

PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Pałac Bagatela Książąt Radziwiłłów
Miejsce wyjątkowych wydarzeń

 
Pałac Bagatela
Czekanów, ul. Środkowa 95
63-410 Ostrów Wielkopolski
 

tel. : +48 692 628 599
e-mail: kontakt@bagatela.com.pl