WSPÓŁPRACA

MOŻLIWOŚĆ DOROBIENIA, PRACY NA STAŁE LUB NAWIĄZANIA WSPÓŁPRACY BIZNESOWEJ
– SPRAWDŹ CO MOŻEMY CI ZAPROPONOWAĆ.

WSPÓŁPRACA BIZNESOWA

Poszukujemy partnerów biznesowych do wspólnych przedsięwzięć. Chętnie podpowiemy Ci jak prowadzić Twój biznes wykorzystując nasze wnętrza i 5 ha Zabytkowego Parku Krajobrazowego.

Jeżeli szukasz wyjątkowego miejsca na realizację swoich projektów, jesteś trenerem, coachem, właścicielem firmy szkoleniowej, działasz w branży artystycznej i posiadasz repertuar, który chciałbyś wystawić w naszych kameralnych wnętrzach lub pięknym parku, prowadzisz biznes w innej dziedzinie czy też dopiero masz na niego pomysł lub chciałbyś zaprezentować swoje usługi w ekskluzywnym miejscu zapraszamy Cię na niezobowiązującą rozmowę.

MOŻLIWOŚĆ DOROBIENIA

Jeżeli chcesz wypełnić swój wolny czas ciekawym zajęciem lub połączyć je z obecnie wykonywaną pracą, jeżeli lubisz wyzwania, stawiasz na rozwój osobisty i zdobywanie nowych doświadczeń, być może Ciebie właśnie szukamy!

Obecnie poszukujemy partnerów do współpracy w zakresie:

REGIONALNY MENEDŻER DS. SPRZEDAŻY / FREELANCER – osoby aktywnie pozyskujące partnerów do współpracy biznesowej na terenie całego kraju

KIEROWNIK PROJEKTU / KREATYWNY – FREELANCER  jeśli posiadasz doświadczenie w tworzeniu projektów w jednej z następujących branż: szkoleniowej, konferencyjnej, gastronomicznej, turystycznej, sportowo-rekreacyjnej, kulturalno-artystycznej i chcesz się nim z nami podzielić to jesteśmy otwarci na Twoje pomysły. Wymagania: kreatywność, głowa pełna pomysłów, chęć i skuteczność ich realizacji.

KONSULTANT DS. KONTAKTÓW TELEFONICZNYCH – MOŻLIWOŚĆ PRACY NA STAŁE – do zadań zatrudnionej osoby należała będzie aktualizacja i rozbudowa baz danych, telefoniczna weryfikacja i pozyskiwanie informacji, przekazywanie informacji o działalności Centrum Szkoleniowego Pałac Bagatela w zakresie usług szkoleniowych i doradczych oraz pozostałych aspektach działalności, utrzymywanie trwałych relacji z klientami. Kandydat na to stanowisko bezwzględnie musi cechować się łatwością nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi, komunikatywnością i wysoką kulturą osobistą. Wymagana jest rzetelność i sumienność przy uzupełnianiu pozyskanych danych w systemie komputerowym.

COPYWRITER – FREELANCER  – jeśli masz lekkie pióro i chciałbyś nas wspomóc w ujmowaniu na piśmie naszej działalności to czekamy na kontakt od Ciebie.

KUCHARZ/KUCHARKA – osoba kochająca gotowanie, gotująca z pasją i ze smakiem, z bardzo dobrą organizacją pracy własnej. Zawód kucharza nie jest wymagany, mile widziane osoby na emeryturze, rencie, panie prowadzące dom i szukające dodatkowego zajęcia.

KELNER – osoba do obsługi grup zorganizowanych (przyjęcia okolicznościowe, konferencje, imprezy plenerowe), wymagane doświadczenie w zawodzie.

POMOCNIK OBSŁUGI IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH – osoba odpowiedzialna za czystość wnętrz pałacowych, wystrój sal, pomocna przy pracach kuchennych.

POMOCNIK OGRODNIKA – praca sezonowa, mile widziana osoba z okolic Czekanowa.

Jeśli nurtują Cię pytania, chciałbyś poznać więcej szczegółów, masz pomysły, które w jakiś sposób wpasowują się w powyższe stanowiska i chciałbyś o nich porozmawiać nie wahaj się do nas zadzwonić!

Tel. 692 628 599

Wyślij do nas swoje CV, czekamy na Ciebie!

Aplikacje prosimy wysyłać na adres kontakt@bagatela.com.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833).”

PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pałac Bagatela Książąt Radziwiłłów od 1877r.
Idealne miejsce na szkolenia, imprezy i wesela.

 
Pałac Bagatela
Czekanów, ul. Środkowa 95
63-410 Ostrów Wielkopolski

tel. : +48 692 628 599
e-mail: kontakt@bagatela.com.pl