spotkanie zarządu, rady nadzorczej, poufne rozmowy handlowe

Pewne spotkania w wąskim gronie (zarząd, rada nadzorcza, indywidualne rozmowy) wymagają kameralnych warunków do rozmowy i obecności jedynie wąskiego grona osób.

 

Od naszych Gości wiemy, że w firmowych biurach jest to często niemożliwe, z kolei duże obiekty nie zawsze zapewniają pełną prywatność.

 

Dysponując miejscem odosobnionym, położonym w sercu lasu bez obecności postronnych osób dajemy gwarancję, że każde spotkanie odbywa się bez jakichkolwiek zakłóceń.

 

Do dyspozycji dla takich spotkań oddajemy: sale kominkowe, salę konferencyjną, salon apartamentu, w sezonie również taras.

Wynajem sali na spotkania firmowe

I to nie wszystko…

Nie spoczywamy na laurach pięknego krajobrazu, bo wiemy, że śliczne widoki w niczym nie pomogą, jeśli zaplecze techniczne zawiedzie, a organizacja będzie klapą.  Dlatego dysponujemy najlepszej jakości sprzętem.

Sam powiedz czy pomyślałeś o możliwości braku prądu na imprezie?
Nic nie szkodzi, jeśli nie, od myślenia o takich rzeczach jesteśmy właśnie my.

Ponadto, doskonała organizacja to dla nas priorytet, dlatego będziemy blisko współpracować w zakresie planu i wcześniejszego przygotowania całego wydarzenia.

Pamiętaj, że na miejscu dysponujemy maksymalnie 25 miejscami noclegowymi. Dla wydarzeń o większej liczbie Gości organizujemy sprawny transport do pobliskich hoteli (maksymalna 7 km).

PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pałac Bagatela Książąt Radziwiłłów
Miejsce wyjątkowych wydarzeń
 
Pałac Bagatela
Czekanów, ul. Środkowa 95
63-410 Ostrów Wielkopolski
 

tel. : +48 692 628 599
e-mail: kontakt@bagatela.com.pl