Przyjęcie komunijne

Osobom zainteresowanym organizacją przyjęcia komunijnego innego niż te, które wszyscy znają przedstawiamy propozycję organizacji przyjęcia komunijnego w pawilonie bankietowym lub wnętrzach pałacu.

Przyjęcie komunijne
w pawilonie bankietowym

Klientom zainteresowanym organizacją przyjęcia komunijnego innego niż te, które wszyscy znają przedstawiamy propozycję organizacji przyjęcia komunijnego w plenerze.


Przyjęcie organizowane jest w pawilonie bankietowym, który daje pełną gwarancję. W jednym terminie odbywają się w nim maksymalnie cztery przyjęcia w odrębnych strefach oddzielonych dźwiękoszczelnymi, estetycznymi parawanami gwarantującymi pełen komfort Gości.


Pawilon bankietowy znajduje się w zabytkowym, wielokrotnie nagradzanym parku krajobrazowym. Tuż obok do dyspozycji jest również zaplecze rekreacyjno – sportowe, które podczas przyjęcia stanowi doskonałą alternatywę dla czasu spędzonego przy stole.

Przyjęcie komunijne w Pałacu

Przyjęcia wewnątrz Pałacu odbywają się w jego podziemiach (sala restauracyjna) lub w Sali kominkowej na pierwszym piętrze wraz z tarasem. Przestrzeń obu miejsc nie jest ze sobą bezpośrednio połączona, każde przyjęcie odbywa się tylko we własnym gronie.
Istnieje również możliwość rezerwacji całego Pałacu do wyłącznej dyspozycji.

W ramach wynajmu Pałac Bagatela udostępnia:

  • Kompleks pałacowo – parkowy, w tym 5 ha zabytkowego parku krajobrazowego
  • Salę w pałacu lub wydzieloną strefę przyjęcia komunijnego w pawilonie bankietowym wyposażonym w klimatyzację oraz ogrzewanie, galę materiałową i materiały ozdobne na ścianach bocznych, profesjonalne oświetlenie ledowe oraz w postaci żyrandoli, toalety stacjonarne połączone bezpośrednio z pawilonem
  • Animatorów dla dzieci w plenerze lub innym miejscu w przypadku braku pogody
  • Wsparcie event menedżera w organizacji przyjęcia oraz personel niezbędny do obsługi obiektu
  • Miejsca parkingowe
  • Zaplecze rekreacyjno – sportowe, w skład którego wchodzą boisko do piłki nożnej, koszykówki, kort tenisowy, ścianka wspinaczkowa, pole do minigolfa oraz plac zabaw dla dzieci
  • Niezależne zasilanie prądowe w przypadku braku prądu

Koszt organizacji przyjęcia na powyższych zasadach
zaczyna się od 80 zł netto/ osoby tj. 98,4 zł brutto. Cena obejmuje wynajem obiektu.

Dodatkowo, możliwe jest skorzystanie z noclegu w pokojach pałacowych.
Dodatkowo płatny jest catering, za który podczas przyjęć komunijnych odpowiada rekomendowana firma cateringowa.
Warunkiem rezerwacji miejsca na przyjęcie komunijne jest dokonanie płatności za szacowaną ilość gości, jednak nie mniej niż za 20 osób.

PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pałac Bagatela Książąt Radziwiłłów
Miejsce wyjątkowych wydarzeń
 
Pałac Bagatela
Czekanów, ul. Środkowa 95
63-410 Ostrów Wielkopolski
 

tel. : +48 692 628 599
e-mail: kontakt@bagatela.com.pl