Przyjęcie komunijne

Osobom zainteresowanym organizacją przyjęcia komunijnego innego niż te, które wszyscy znają przedstawiamy propozycję organizacji przyjęcia komunijnego w pawilonie bankietowym lub wnętrzach pałacu.

Przyjęcie komunijne
w pawilonie bankietowym

Klientom zainteresowanym organizacją przyjęcia komunijnego innego niż te, które wszyscy znają przedstawiamy propozycję organizacji przyjęcia komunijnego w plenerze.


Przyjęcie organizowane jest w pawilonie bankietowym, który daje pełną gwarancję. W jednym terminie odbywają się w nim maksymalnie cztery przyjęcia w odrębnych strefach oddzielonych dźwiękoszczelnymi, estetycznymi parawanami gwarantującymi pełen komfort Gości.


Pawilon bankietowy znajduje się w zabytkowym, wielokrotnie nagradzanym parku krajobrazowym. Tuż obok do dyspozycji jest również zaplecze rekreacyjno – sportowe, które podczas przyjęcia stanowi doskonałą alternatywę dla czasu spędzonego przy stole.

Komunia w pawilonie bankietowym Wielkopolska
Przyjęcie komunijne w pałacu Bagatela

Przyjęcie komunijne w Pałacu

Przyjęcia wewnątrz Pałacu odbywają się w jego podziemiach (sala restauracyjna) lub w Sali kominkowej na pierwszym piętrze wraz z tarasem. Przestrzeń obu miejsc nie jest ze sobą bezpośrednio połączona, każde przyjęcie odbywa się tylko we własnym gronie.
Istnieje również możliwość rezerwacji całego Pałacu do wyłącznej dyspozycji.

W ramach wynajmu Pałac Bagatela udostępnia:

  • Kompleks pałacowo – parkowy, w tym 5 ha zabytkowego parku krajobrazowego
  • Wydzieloną strefę przyjęcia komunijnego w pawilonie bankietowym wyposażonym w klimatyzację oraz ogrzewanie, galę materiałową i materiały ozdobne na ścianach bocznych, profesjonalne oświetlenie ledowe oraz w postaci żyrandoli, toalety stacjonarne połączone bezpośrednio z pawilonem
  • Animatorów dla dzieci w plenerze lub innym miejscu w przypadku braku pogody
  • Miejsca parkingowe
  • Personel niezbędny do obsługi obiektu
  • Zaplecze rekreacyjno – sportowe, w skład którego wchodzą boisko do piłki nożnej, koszykówki, kort tenisowy, ścianka wspinaczkowa, pole do minigolfa oraz plac zabaw dla dzieci
  • Niezależne zasilanie prądowe w przypadku braku prądu

Koszt organizacji przyjęcia na powyższych zasadach
zaczyna się od 80 zł netto/ osoby tj. 98,4 zł brutto. Cena obejmuje wynajem obiektu.

Dodatkowo, możliwe jest skorzystanie z noclegu w pokojach pałacowych.
Dodatkowo płatny jest catering, za który podczas przyjęć komunijnych odpowiada Restauracja Komeda w Ostrowie Wielkopolskim.
Warunkiem rezerwacji miejsca na przyjęcie komunijne jest dokonanie płatności za szacowaną ilość gości, jednak nie mniej niż za 20 osób.

PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pałac Bagatela Książąt Radziwiłłów
Miejsce wyjątkowych wydarzeń
 
Pałac Bagatela
Czekanów, ul. Środkowa 95
63-410 Ostrów Wielkopolski
 

tel. : +48 692 628 599
e-mail: kontakt@bagatela.com.pl