CEREMONIA ŚLUBNA

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz obiekt stał się miejscem, w którym umożliwimy Parom Młodym wstąpienie w związek małżeński w najpiękniejszych plenerowych warunkach.

Dziś Bagatela określana jest mianem jednego z najpiękniejszych ślubnych plenerów w Polsce.

*Istnieje możliwość zorganizowania wyłącznie samej ceremonii zaślubin!

Doświadczenie

Specjalizujemy się w organizacji ślubów i wesel w plenerze, a nasze doświadczenie umożliwia skuteczne wsparcie młodych par w organizacji niezapomnianego wydarzenia. Proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań
i pomagamy w wyborze najlepszych.

Wesele z ceremonią ślubną - Ostrów Wielkopolski

Kilka opcji do wyboru

Na naszym terenie znajduje się wyodrębniony żywopłotem okrąg wkomponowany w przestrzeń zabytkowego parku krajobrazowego, który jest specjalnie przygotowany na ceremonię ślubną.


Z kolei osobom, które chciałaby samodzielnie według własnego pomysłu zaaranżować przestrzeń na ceremonię ślubną i stworzyć filmowy klimat oddajemy do dyspozycji aż 1 ha zielonej polany, na której ogranicza jedynie wyobraźnia.


Kolejną możliwością jest organizacja zaślubin w pałacowych wnętrzach. Rozwiązanie idealne poza sezonem lub w przypadku braku odpowiedniej pogody na zewnątrz.

Ceremonia ślubna

Zdecydowaliście się już na wybór innej sali weselnej?

Ale nie chcecie wypowiadać magicznego „TAK” w nudnym budynku USC?

Mamy na to sposób!

Dajemy szansę Parom Młodym, organizacji na naszym terenie wyłącznie samej ceremonii zaślubin, blisko natury, otoczeni zielenią i pięknem kwiatów.

Oddajemy do Waszej dyspozycji apartament w Pałacu, w którym to będziecie mogli w spokoju przygotować się do Waszej ceremonii.

Dajemy też szansę, na wykonanie przepięknego reportażu oraz sesji zdjęciowej!

Wspaniałe wspomnienia gwarantowane!

 

 

Zgodnie ze standardami

 

 Zgodnie ze standardami w każdym przypadku zapewniamy miejsce godne przeprowadzenia ceremonii spełniając przy tym wszelkie wymagania urzędników.

Dekoracje każdorazowo wykonywane są pod indywidualne preferencje Pary Młodej, a dla komfortu zaproszonych Gości przygotowywane są miejsca siedzące.

PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pałac Bagatela Książąt Radziwiłłów
Miejsce wyjątkowych wydarzeń

 
Pałac Bagatela
Czekanów, ul. Środkowa 95
63-410 Ostrów Wielkopolski 

tel. : +48 692 628 599
e-mail: kontakt@bagatela.com.pl