CEREMONIA ŚLUBNA

 

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie dla Par Młodych zainteresowanych organizacją ślubu i wesela w plenerze!

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz obiekt stał się miejscem, w którym umożliwimy Parom Młodym wstąpienie w związek małżeński
w najpiękniejszych plenerowych warunkach. Dziś Bagatela określana jest mianem jednego z najpiękniejszych ślubnych plenerów w Polsce.

Doświadczenie

Specjalizujemy się w organizacji ślubów i wesel w plenerze, a nasze doświadczenie umożliwia skuteczne wsparcie młodych par w organizacji niezapomnianego wydarzenia. Proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań
i pomagamy w wyborze najlepszych.

Wesele z ceremonią ślubną - Ostrów Wielkopolski

Kilka opcji do wyboru

Na naszym terenie znajduje się wyodrębniony żywopłotem okrąg wkomponowany w przestrzeń zabytkowego parku krajobrazowego, który jest specjalnie przygotowany na ceremonię ślubną.


Z kolei osobom, które chciałaby samodzielnie według własnego pomysłu zaaranżować przestrzeń na ceremonię ślubną i stworzyć filmowy klimat oddajemy do dyspozycji aż 1 ha zielonej polany, na której ogranicza jedynie wyobraźnia.


Kolejną możliwością jest organizacja zaślubin w pałacowych wnętrzach. Rozwiązanie idealne poza sezonem lub w przypadku braku odpowiedniej pogody na zewnątrz.

Zgodnie ze standardami

W każdym przypadku zapewniamy miejsce godne przeprowadzenia ceremonii spełniając przy tym wszelkie wymagania urzędników. Dekoracje każdorazowo wykonywane są pod indywidualne preferencje Pary Młodej a dla komfortu zaproszonych Gości przygotowywane są miejsca siedzące.

Wsparcie certyfikowanego konsultanta ślubnego

PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pałac Bagatela Książąt Radziwiłłów
Miejsce wyjątkowych wydarzeń

 
Pałac Bagatela
Czekanów, ul. Środkowa 95
63-410 Ostrów Wielkopolski 

tel. : +48 692 628 599
e-mail: kontakt@bagatela.com.pl